DENISA COUFALOVÁ
Denisa Coufalová se ve snímku objeví jako Ilona
Narodila se v roce 1981. Dříve než hrála v prvním amatérském filmovém projektu, kterým byl videoklip Tím to nekončí (2001, r. Pavel Žďárek), objevila se na divadle. První rolí byla role hastrmanky v pohádce O líných strašidlech (r. Jitka Morávková). Dalším úspěchem pak byla hlavní role v divadelní hře To všechno ty peníze (1999, r. Jitka Morávková) podle knihy Marka Twaina, jejíž jediné představení proběhlo v LDU na Proseku v roce 1999. V blízké době ji uvidíte ve filmech Psychoanalýza (r.Filip Coufal) a Marihuana (r. Pavel Žďárek).

JAŘEK KASAL
Narozen za třeskotu mečů uprostřed bitvy a čert ví kdy. Povídá se ale, že to bylo v roce 1976. Má za sebou řadu všemožných filmových i nefilmových projektů, kde se vyskytuje v různých profesích. Co by herec poprvé zazářil ve fantasy hitu Legenda princů z Mortiany: Staré proroctví (1998, r. Štěpán Benca) v roli svalovce Ungy stojícího na straně zla. Zápornou postavu si pak určil i pro svůj režijní debut ve filmu Ortel, který se stále ještě natáčí. Měli jste ho možnost vidět v klipu Tím to nekončí (2001, r. Pavel Žďárek) a koncem roku ho opět spatříte v hororu Noční hra (r. Pavel Žďárek). Kromě toho občas natáčí reklamu a objevuje se v televizi v různých publicistických pořadech.
Jařek Kasal, ve filmu v roli mladého alkoholika Milana

FILIP COUFAL
Filip Coufal hraje Petra - vraha, až do příchodu toho skutečného..
Jeden ze základních pilířů Ducháček Movies, který přišel na svět v roce 1976. Ruku k dílu přiložil už u dokumentu Kill Your Pretty Face (2000, r. Pavel Žďárek). Poprvé se objevuje před kamerou ve videoklipu Sex není láska (2000, r. Pavel Žďárek). Kromě hraní ve Hře na vraha si také odbyl první režijní pokus s filmem Psychoanalýza, který co nevidět uvidíte. Dále se na jeho hereckou kreaci můžete těšit v Noční hře, která bude dokončena do konce roku. V plánu je také jeho účast ve filmu Ulicemi (r. Martin Hřib), jehož natáčení bylo prozatím odloženo.

MICHALA RAMPICHOVÁ
Hra na vraha nebyla pro Michalu filmovým debutem. Již předtím si zahrála ve videoklipu Tím to nekončí (2001, r. Pavel Žďárek), kde Regině Rádlové na chvíli přebrala Jařka Kasala v nejdelší líbací scéně historie Ducháček Movies. Michala se narodila v roce 1981 a zatím se naposledy angažovala jako maskérka při natáčení filmu Marihuana, kdy vytvořila úžasnou masku hlavního monstra.
Michala ve filmu ztvárnila Danu

PETR TOMEK
Petr Tomek v úloze Daliho
Veterán amatérského a nezávislého filmu. Působí zároveň u společnosti Jehlanfilm, kde vytvořil řadu rolí a pracoval na řadě filmů. U Ducháček Movies se objeví v hlavní roli ve filmové povídce Psychoanalýza (r. Filip Coufal) a v hororu Marihuana (r. Pavel Žďárek). Oba filmy čekají frontu ve střižně. Hra na vraha je tedy prvním filmem Ducháček Movies, kde Petra Tomka můžete vidět. Pro úplnost je třeba dodat, že se objevil nejenom před kamerou, ale i za ní. A pro úplnou úplnost je třeba ještě jednoho faktu. Petr Tomek se narodil v roce 1971.

BARBORA VIRTOVÁ
Vedlejší role ve filmu Hra na vraha je její první rolí. Ještě předtím spolupracovala na dokumentu Kill Your Pretty Face (2000, r. Pavel Žďárek). Také výrazně pomohla při natáčení Noční hry (r. Pavel Žďárek) a při vylaďování té správné barvy krve. Narodila se v roce 1981
Bára, ve filmu jako první oběť.. :)

PAVEL ŽĎÁREK
Petr Tomek v úloze Daliho
Jeden ze zakladatelů Ducháček Movies. Zatím má na svém kontě dokument Kill Your Pretty Face, videoklipy Sex není láska, Tím to nekončí a jeho prvním dokončeným filmem je právě horor Hra na vraha. Na své zpracování čekají další dva horory: Noční hra a Marihuana. Všechny tyto filmy natáčel podle svých scénářů.
Dále se staral i o výběr hudby. Ta byla k hororu Hra na vraha do poslední chvíle velkým otazníkem. Nakonec padlo rozhodnutí, že většinu filmové hudby nahradí skladby doom metalových a jiných kapel, jejichž produkce by korespondovala s atmosférou filmu. Pro zbylé pasáže filmu, ke kterým nebyla nalezena patřičná skladba, složil Pavel Žďárek hudbu založenou na kytaře. Nepočítáme-li jeho hudební tvorbu na poli folkové a rockové muziky, byla to jeho premiéra při komponování hudby tohoto druhu.